Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vítejte na stránkách obce Suchá Loz

Dnes je 23.4.2024, svátek má: Vojtěch

Obec Suchá Loz leží na na jihovýchodě Moravy v Zahradě Moravy - Slovácku.
V současnosti má 1130 obyvatel a zde se o nich a jejich životě můžete dozvědět více.

Bc. Václav Bujáček, starosta obce

Obecní úřad

Naše obec

Odkazy

Užitečné informace

Volby

Kalendář starosty

Další info

Odkazy

Mikroregion Východní Slovácko

E-rozhlas

15.03.2021 Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici: Skladník – 1směnný provoz Seřizovač vstřikolisů – 3směnný provoz Nabízíme dobré platové podmínky, příspěvek na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí
12.03.2021 "Firma Adria Gold, s.r.o., výrobce tradiční české zmrzliny v Nivnici, přijme na hlavní pracovní poměr skladníka. Praxe není podmínkou, nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na mail nakup@adriagold.cz nebo volejte na telefonní číslo: 739 490 174.“  
10.03.2021 Charita Uherské Hradiště přijme Všeobecnou sestru pro Domácí hospic Antonínek POŽADAVKY: · odborná způsobilost a profesionalita · příjemné vystupování a komunikační dovednosti · morální a trestní bezúhonnost · osobnostní předpoklady · ŘP sk. B - aktivní řidič   POPIS PRÁCE: · PP na dobu neurčitou, · nástup ihned nebo dle dohody, · plný i zkrácený úvazek, · péče o pacienty v závěru jejich života · nepřetržitý provoz   ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: · pružná pracovní doba · zajímavá a kreativní práce · zázemí stabilní organizace · možnost seberealizace a dalšího vzdělávání · 5 týdnů dovolené KONTAKT: Mgr. Pavla Zahrádková, tel.: 731 688 078, e-mail: pavla.zahradkova@uhradiste.charita.cz. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů na uvedený e-mail.
05.03.2021 Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme prodavačku na zkrácený úvazek do prodejny v Uherském Brodě u autobusového nádraží. Hlavní pracovní poměr, 6ti hodinová pracovní směna.   Benefity:příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní připojištění.   Telefonní kontakt: 604 205 098, emailem můžou zájemci posílat žádost o pracovní místo na personální oddělení: hornakova@raciola.cz
01.03.2021 Firma Raciola Uherský Brod s.r.o. přijme na HPP pracovníka na pozici : pomocný mistr - skladník Očekáváme: Uživatelskou znalost MS OFFICE, práce na PC. Dobré organizační a komunikační schopnosti. Pečlivost, spolehlivost, schopnost rychle se učit a zodpovědný přístup k práci.   Náplň práce: Práce se čtečkou – příjem, výdej, přeskladnění zboží. Příprava objednávek k expedici. Komunikace s ostatními odděleními společnosti.   Benefity: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření, sleva na firemní produkty.   Bližší informace na tel: 774 962 917
24.02.2021 Operátor/ka ve výrobě. Místo výkonu práce Uherský Brod. Práce na HPP. Náplň práce: obsluha balícího a vážícího automatu, balení masa do misek, jednosměnný provoz 40 hod./týden.   Zpracovatel/ka drůbeže. Místo výkonu práce Uherský Brod. Práce na HPP. Náplň práce: porcování a vykosťování masa, balení masa do misek, práce na baličkách. Benefity: příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní připojištění. Bližší informace na personálním oddělení: 572 626 613 nebo na emailu: hornakova@raciola.cz
23.02.2021 Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici: Mezioperační a výstupní kontrola Seřizovač vstřikolisů – 3směnný provoz Nabízíme dobré platové podmínky, příspěvek na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.
15.02.2021 Přidejte se do týmu Vaillant Industrial Slovakia. Do závodu v obci Trenčianske Stankovce hledají operátory výroby. Společnost Vaillant nabízí nástupní hrubou měsíční mzdu 900 € a další zajímavé zaměstnanecké výhody. V závodě Vaillant Trenčianske Stankovce se pracuje v příjemném prostředí, v moderní, čisté hale. Zaškolení je rychlé a práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud máte zájem o práci operátora výroby v závodě Vaillant Trenčianske Stankovce informujte se telefonicky na čísle 00420 918 946 081. Více informací naleznete v úředních tabulích Vaší obce, nebo na webu vaší obce.
15.02.2021 Firma Raciola Uherský Brod, s.r.o. přijme do pracovního poměru: Obchodní referentku/referenta. HPP,nástup možný ihned. Požadujeme: min. středoškolské vzdělání. Náplň práce: příjem objednávek, komunikace se zákazníky a dopravci, evidence obalového konta. Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní produkty. Zájemci mohou poslat životopis na personální oddělení na email: hornakova@raciola.cz. Bližší informace na obchodním oddělení: 572 626 621.
01.02.2021 Raciola Uherský Brod přijme zaměstnance na pozici:   provozní údržbář. Práce na plný úvazek, místo výkonu práce: Uherský Brod. Požadavky:SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č.50 výhodou,praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol. Benefity: sleva na firemní produkty, příspěvek na penz.připojištění,příspěvek na stravování.   Skladník/expedient. 2. Místo výkonu práce: Uherský Brod.Náplň práce: práce se čtečkou, vychystávání zboží, nakládání aut. Třísměnný provoz. Benefity: příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření.  
13.01.2021 Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru referentku logistiky. Práce je v jednosměnném provozu. Nabízíme nadstandardní platové podmínky, příspěvky na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 571 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.
06.01.2021 FLEXWOOD CZ s.r.o. - inzerát Firma FLEXWOOD v Uherském Brodě přijme do svého týmu spolehlivé truhláře do zakázkové výroby nábytku. Pracovní náplň je realizace atypických zakázek. Práce v jednosměnném provozu. Plat od 22000,-. Nástup ihned. Dále přijme ženu do výroby na pomocné práce (broušení, balení, odebírání od stroje). Možnost zkráceného úvazku. Nástup ihned. Kontakt: Tel: p. Petr Mikulášek 777 128 242, mikulasek@flexwood.cz Tel: p. Darina Mažgútová 773 747 844, mazgutova@flexwood.cz
05.01.2021 Firma Raciola Uherský Brod přijme na hlavní pracovní poměr:   Skladník/expedient. Místo výkonu práce: Uherský Brod. Náplň práce: práce se čtečkou, vychystávání zboží, nakládání aut. Třísměnný provoz.   2.   Provozní údržbář.  Práce na plný úvazek, místo výkonu práce: Uherský Brod. Požadavky: SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č.50 výhodou,praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol.   Zpracovatelé drůbeže a operátory ve výrobě.   Benefity: sleva na firemní produkty, příspěvek na penz.připojištění,příspěvek na stravování.
04.01.2021 Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru: operátory a seřizovače vstřikolisů – 3 směnný provoz nástrojaře – 1 směnný provoz brigádníky do výroby ke vstřikolisům – směny dle domluvy - vhodné pro studenty, důchodce, maminky na rodičovské dovolené Nabízíme nadstandardní platové podmínky, náborový příspěvek, příspěvky na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.
30.11.2020 Společnost JK NÁSTROJE s.r.o.,  hledá do svého týmu v Podolí u Uherského Hradiště zaměstnance na pozice: ·         OBSLUHA CNC FRÉZEK ·         OBSLUHA CNC SOUSTRUHŮ ·         OBSLUHA CNC BRUSEK   Požadujeme: ·         Vyučen ve strojírenském popř. příbuzném oboru, nebo SŠ ve strojírenském oboru ·         Praxe v obsluze CNC strojů výhodou ·         Dobrá pracovní morálka ·         Spolehlivost a samostatnost ·         Zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném provozu   Nabízíme: ·         Zajímavá práce ve stabilní společnosti s moderními technologiemi ·         Zaškolování a vzdělávání ·         Profesní a platový růst ·         Příspěvek na stravování     Těšíme se na Vaše reakce a na budoucí spolupráci.   Profesní životopis posílejte na emailovou adresu: jk-nastroje@jk-nastroje.cz Kontakt:   www.jk-nastroje.cz, jk-nastroje@jk-nastroje.cz , tel.: +420 724 750 600
20.10.2020 Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru: operátory a seřizovače vstřikolisů – 3 směnný provoz skladníka – 1 směnný provoz brigádníky do výroby ke vstřikolisům – směny dle domluvy - vhodné pro studenty, důchodce, maminky na rodičovské dovolené Nabízíme nadstandardní platové podmínky, náborový příspěvek, příspěvky na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.
06.10.2020 Firma Raciola Uherský Brod s.r.o přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na pozici:   1.  Skladník. Místo výkonu práce: Uherský Brod. Náplň práce: práce se čtečkou, vychystávání zboží, nakládání aut. Třísměnný provoz.   2.  Údržbář:Místo výkonu práce: Uherský Brod. Požadavky:SOU/SŠ, vzdělání v oboru elektro nebo strojní, vyhláška č.50 výhodou,praxe na obdobné pozici výhodou. Náplň práce: zajištění chodu výrobních zařízení, provádění preventivní údržby a kontrol.   Benefity: sleva na firemní produkty, příspěvek na penz.připojištění, příspěvek na stravování.
22.09.2020 Firma Raciola Uherský Brod přijme na hlavní pracovní poměr mistra nebo mistrovou do výroby. Místo výkonu práce: Uh. Brod. Požadavky: SOU nebo SŠ, znalost práce na počítači,zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, komunikativnost, zodpovědnost. Náplň práce: zadávání a kontrola úkolů, kontrola pracovišť,vedení výrobní dokumentace. Benefity: příspěvek na stravování,příspěvek na penzijní spoření, sleva na firemní produkty. Zájemci mohou volat na telefonní číslo 572 626 613 nebo poslat email na adresu: hornakova@raciola.cz
10.09.2020 Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru seřizovače vstřikolisů na 3směnný provoz. Nabízíme nadstandardní platové podmínky, náborový příspěvek, příspěvky na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.
21.04.2020 Farnost Bánov oznamuje, že úmysly na mše sv. na květen–srpen se budou zapisovat tento čtvrtek, tj. 23. dubna v době 17:00 – 18:00 hod. v učebně v kostele u p. Stanislava Guryči. Dříve naplánované bohoslužby probíhají zatím v kostele v Bánově, je možné sledovat je na webu farnosti. Od pondělí 27. dubna budou bohoslužby probíhat v jednotlivých obcích, jak jsme byli zvyklí, zatím s omezením na rodinu, která má daný den úmysl mše sv. tak, aby počet účastníků nepřesáhl 15 osob. (Při bohoslužbě je zapotřebí dodržovat bezpečnou vzdálenost a používat roušku.)
Stránka: 1 2 3 4 5 7 9

 

Kalendář akcí

Poslední rozloučení

Termíny svozu odpadů v obci 2024

Termíny svozu popelnic:

8. 1.; 22. 1.; 5. 2.; 19. 2.; 4. 3.; 18. 3.; 2. 4.; 15. 4.; 29. 5.; 13. 5.; 27. 5.; 10. 6.; 24. 6.; 8. 7.; 22. 7.; 5. 8.; 19. 8.; 2. 9.; 16. 9.; 30. 9.; 14. 10.; 29. 10.; 11. 11.; 25. 11.; 9. 12.; 23.12.;

Termíny svozu plastů, papíru, plechovek, drobného elektrozařízení, jedlého oleje a tuku:

18. 1.; 22. 2.; 21. 3.; 18. 4.; 23. 5.; 20. 6.; 18. 7.; 15. 8.; 19. 9.; 17. 10.; 21. 11.; 19. 12.;

E-rozhlas


Obrázek týdňa

obrázek týdňa

Odkazy

Mikroregion Východní Slovácko

zuš Folklorika, s.r.o.

Pozvánka
© 2007-2011 suchaloz.cz